"ГОЛУБ МИРУ" в Бабайківській ЗОШ!

Учні Бабайківської ЗОШ І-ІІІ ст. прийняли активну участь у благодійній акції милосердя «Україна Єдина», присвяченій Міжнародному дню миру.

Було організовано ярмарок, де діти продавали принесені товари. Працювали пункти прийому речей та продуктів харчування для воїнів, які знаходяться в госпіталі селища Черкаське Новомосковського ра-ну. Зібрані кошти та речі було відправлено двома машинами до пункту призначення.

1ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ВСЕНАРОДНЕ

З теплими словами вітання до учителів-пенсіонерів, працівників школи, учнів, батьківської громади звернулися почесні гості свята – О.М.Сабарня, О.Л.Романова, О.В.Щербина, Н.П.Демченко, настоятель Свято-Миколаївського храму отець Дмитрій.

У центрі уваги присутніх були першокласники, яких поведе у країну знань Л.Ф.Чернова. Яскравим і незабутнім свято стало завдяки незвичайним гостям – Новому навчальному році(Є.Походій), Знайці(Є.Моніч), Незнайці(Т.Моніч). Пісенні вітання прозвучали від десятикласниць К.Задої та А.Харченко.

Не обійшлося і без подарунків. Першокласники отримали від дирекції тов. «Україна»(директор В.Я.Кривега) чудові ранці. І.І.Гордич, помічник депутата обласної ради Фахраддіна Аладдін-огли Мухттарова від його імені подарував 20 комплектів постільної білизни для першокласників та принтер і сканер. Про збереження духовності, про зацікавленість учнів у вивченні історії рідного краю подбав губернатор області О.Вілкул зі своєю командою, підготувавши школярам щоденники, гарно оформлені, багаті за змістом. Приємною несподіванкою став подарунок депутата С.М. Глазунова: напередодні він вручив школярам ноутбук і мультимедійну установку, які допоможуть учителям осучаснити навчально-виховний процес. Свято скінчилося, першовересневий дзвоник кличе нас у Країну знань. Тож в добру путь, колеги, діти, батьки!

Нет результатов.