Бабайкiвська ЗОШ I-III ступенiв

   

Опорна школа

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

про роботу опорної школи

з проблеми:

“Впровадження інноваційних технологій

в умовах роботи сільської школи”

у 2011-2012 н. р.

 

Завданнями опорної школи з даної проблеми

 

                                  у 2011-2012н. р .було

 

1. 1. Створити умови для професійного росту та творчого потенціалу кожного педагогічного працівника школи.

 

2. Сформувати у педагогічних працівників школи готовність до впровадження сучасних педагогічних інноваційних технологій.

 

3.  Всебічно сприяти підвищенню рівня методичної та фахової майстерності кожного вчителя.

 

4. Створити умови для розширення світогляду та ерудиції педагогів.

 

5.  Формувати бажання та вміння вести «партнерський діалог», прагнення до оволодіння педагогікою співпраці та співтворчості на принципах особистісно орієнтованих методик навчання та виховання.

 

Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ст..  є опорною школою в районі з теми “Впровадження інноваційних технологій в умовах роботи сільської школи”. Було заплановано і проведено ряд заходів з реалізації даної теми. Так, у жовтні місяці   Альохіна Ю.Є., керівник «Майстерні педагогічної творчості», провела відкрите засідання на тему «Творче впровадження нестандартних прийомів у системі вивчення української мови». Члени методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного та естетичного циклів провели ряд відкритих уроків із застосуванням ІКТ на різних етапах уроку. Вироблено ряд рекомендацій із застосуванням комп’ютера на уроці. Налісна Г.І. провела для  класних керівників семінар-практикум «Сім’я і школа: грані співробітництва», застосувавши інтерактивну гру «Сучасні форми і методи взаємодії з батьками».

В листопаді пройшла декада педагогічної творчості вчителів-початкових класів «Науково-методична діяльність і впровадження сучасних педагогічних технологій у початковій школі»       (керівник методичного об’єднання Палюх Л.М.)

Вчителі природничого циклу в грудні випустили методичний бюлетень «Використання комп’ютера як дидактичного засобу навчання».

Також були проведені методичні консультації          «Проектна діяльність у системі розвитку компетентності учнів» Гасановою С.М. та вчителями «Майстерні педагогічної творчості».

У січні місяці захищали власні здобутки вчителі «Салону творчих ідей» на тему «Підвищення ефективності навчання учнів за допомогою ІКТ». Результатом проведення методичного діалогу «Використання технологій продуктивного навчання з метою стимулювання креативності учнів» (засідання м/о початкових класів) стало створення презентації цього методичного об’єднання.

Плакуща Л.А. у лютому місяці презентувала методичний калейдоскоп «Проектна діяльність у виховній роботі»       зі слайдовою підтримкою.

 

 

Активність вчителів початкових класів засвідчує проведення вчителем Черновою Л.Ф в березні місяці методичного діалогу «Підвищення якості знань на основі впровадження на уроках інтерактивних технологій навчання».

Семінарське заняття творчої групи «До вершин майстерності» «Не бійтесь заглядати в Інтернет… Опосередковане спілкування вчителя і учня на уроці» під керівництвом Альохіної Ю.Є. несло практичне спрямування і допомогло багатьом вчителям з позитивної сторони  оцінити інтернет-ресурси.

Відбувся у квітні місяці творчий звіт вчителів математично-технологічного циклу на тему  «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес»  під керівництвом Макаренко Т.І.

Підсумком роботи стало проведення ярмарки педагогічних технологій, де вчителі взяли активну участь і презентували найбільш вдалі форми і методи роботи.